Pazaudējāt zobu?
Mēs viegli atgriezīsim Jums jaunu!
Kas ir implants?

Zoba implants ir dabīgā zoba saknes aizvietojums. Titāna skrūvi ieskrūvē žokļa kaulā un aizvieto zaudētā zoba sakni.

Vārds „implants” cēlies no jēdziena „dentālais implants” – tas ir dabiskās zoba saknes mākslīgs analogs, kas tiek veidots no cilvēka organismam bioloģiski savienojama metāla – titāna.

Implants atkārto dabiskā zoba saknes formu un fiksējas žokļa kaulā.

No mūsu ārstu prakses, var apgalvot, ka noņemamas zobu protēzes un zobu tilti ir īslaicīgs variants, jo tie nenodod košļāšanas slodzi uz kaulaudiem, kas izraisa to atrofiju, rezultātā – konstrukcijas kustīgumu, fiksācijas problēmas un lūzumu.

Kā uzsver mūsu klīnikas speciālisti, tad zobu implantāciju šobrīd droši var nosaukt par optimālāko metodi, kas risina problēmu nevis uz laiku, bet gan pilnīgi un galīgi.

Mūsu klīnikas “Sky Dream Clinic” ārstiem ir bagāta pieredze implantācijas darbības sfērā. Mēs vienmēr gatavi sniegt savu palīdzību!

Implantu priekšrocības
Augstas estētiskās īpašības Zobu implants ar uzstādītu kronīti ir lieliska alternatīva dzīviem zobiem. Atšķirt mākslīgo zobu no īstā ir praktiski neiespējami, tāpēc jūsu smaids izskatīsies dabisks un sniegbalts.
Pilnīga gremošanas funkcijas atjaunošana
Mākslīgajiem zobiem ir sakne, kas atrodas kaulaudos, pateicoties tam zobu košļāšanas funkcija pilnībā tiek atjaunota. Zobu kronīši vai protēzes droši tiek nostiprinātas uz implantiem, tāpēc jūs varēsiet lietot uzturā jebkuras cietības produktus, nebaidoties salauzt zobus.
Kaulaudi neatrofējas Pēc zoba izraušanas kaulaudi pakāpeniski atrofējas, jo uz tiem vairs nav slodzes, tie kļūst ļoti izturīgi un ievērojami samazinās apjomā. Uzstādītie implanti spiež uz kaulu no iekšpuses, atjaunojot asinsriti to iekšienē, tāpēc kaulaudi paliek dzīvi un veseli.
Ilgs kalpošanas ilgums Implantu kalpošanas ilgums ir praktiski visa dzīve. Saudzīgas kopšanas gadījumā titāna saknes jums nokalpos ne vienu vien gadu desmitu. Savukārt zobu kronīši un protēzes ar laiku, iespējams, būs jānomaina, taču tos pārlikt būs viegli un vienkārši, neskarot kaula implantu.

Netiek traumēti dzīvie zobi Implanti atšķirībā no visiem protēžu veidiem, nerada nepieciešamību apvīlēt līdzās esošos zobus. Vēl vairāk, tie vispār neaizskar pacienta dabiskos zobus – implantus var saudzīgi ieaudzēt pat atsevišķā zobu starpā, neskarot pārējos zobus mutes dobumā.
Iespēja atjaunot jebkuru zobu skaitu Implantācija ļauj nomainīt gan vienu zobu, gan arī visu žokli, turklāt uz implantiem var uzstādīt gan noņemamas protēzes, gan arī pastāvīgas.
Noņemamu protēžu droša fiksācija Uz implantiem var uzstādīt noņemamas zobu protēzes. Šajā gadījumā tās būs droši fiksētas mutes dobumā un pacients var nesatraukties par to, ka protēze negaidīti izkrīt no mutes dobuma, uzņemot ēdienu vai saskarsmes laikā.
Vienkārša kopšana Implanti ir kā parasti zobi, kuriem nepieciešama tieši tāda pati kopšana kā dabīgajiem zobiem.
Pilnvērtīgs dzīvo zobu aizvietojums Implanti izskatās kā īsti zobi, turklāt tie nav pakļauti baktēriju un citu mikroorganismu izraisītiem bojājumiem. Uzstādot zobu implantus, pacients uz visiem laikiem var aizmirst, kas ir kariess un citas zobu slimības.
Implantu kalpošanas ilgums

Daudzi pacienti pēc vēršanās mūsu klīnikā ar jautājumiem par implantiem atzīst, ka visvairāk viņus biedē implantu atgrūšanas iespējamība. Tomēr varam apgalvot, ka implantu ieaugšana notiek 98 – 99% gadījumu, respektīvi, atgrūšana ir iespējama tikai 1 – 2% gadījumu. Tas attiecās galvenokārt uz tiem pacientiem, kuriem ir hroniskās slimības. 

 

Parasti implantu ieaugšanas process ilgst ne mazāk par 3 mēnešiem. Pēc tam, kad implanti ir iedzīvojušies kaulaudos, uz tiem tiek uzlikts abatments, bet virsū – zoba kronītis vai protēze. Un zobs ir atjaunots.

 

No mūsu ārstu pieredzes, tad implantu kalpošanas ilgums ir atkarīgs no daudziem faktoriem, starp kuriem galvenie ir ārsta rekomendāciju ievērošana un pacienta veselības stāvoklis. Dabiski, noteiktais implanta kalpošanas ilgums ir tikai aptuvens, tas var variēties uz jebkuru pusi, lielā mērā tas atkarīgs no dzīves veida un protēžu un implantu kopšanas. Tomēr, ja jūs ievērosiet visus ārsta rekomendācijas, tad titāna saknes nokalpos jums ilgus ilgus gadus. Ja zobu kronīši vai protēzes ar laiku nolietosies, tad to nomaiņa būs viegla un bez problemātiska, netraumējot pašu titāna implantu.

Kādos gadījumos ir nepieciešama zobu implantācija?
Pirms implantu ievietošanas nepieciešams savest mutes dobumu ideālā stāvoklī, jo baktērijas, kas atrodas zobos, jo īpaši slimos zobos un smaganās, var izraisīt brūces inficēšanos un sekojošo implantu atgrūšanu.
Mēs rekomendējām implantāciju šādos gadījumos:
1.
Viena vai vairāku zobu trūkums rindā (gan atsevišķi iztrūkumi, gan arī 2, 3, 4 un vairāk zobu trūkums vienā rindā).
2.
Adentija – pilnīgs zobu trūkums rindā.
3.
Galējo, noslēdzošo zobu trūkums rindā.
4.
Ielaistas parodontīta formas.
5.
Zobu kustīgums, izkrišana.
6.
Diskomforts noņemamo protēžu valkāšanā.
7.
Sagrauts zobu tilts.
8.
Neiespējamība uzstādīt noņemamas protēzes, piemēram, smaganu jūtīguma un dabisko zobu slimības dēļ vai arī neiespējamība droši fiksēt protēzi.
9.
Kaulaudu atrofija, kā arī visas sekas, kas ar to saistītas, piemēram sakodiena traucējumi, runas defekti.
Zobu implanti – uzticams risinājums
  • Ārstēšanas metodei ir vairāk kā 50 gadu.

  • Viena no visuzticamākajām ārstēšanas metodēm medicīnā.

  • Zinātniski labi izpētīta metode – vairāk kā 5000 publicēti pētījumi.

  • Zviedrijā tika veikts pasaulē plašākais pētījums - 2675 pacienti, 11311 implanti, 800 klīnikās - 9 gadu periodā zaudēti tikai 3,4% implantu.

Implantu ilgmūžība atkarīga no pacienta mutes dobuma higiēnas, ģenētikas (smaganu biezums, tendence uz smaganu slimībām), operācijas un implantu ražotāja kvalitātes.

Pasaulē gada laikā tiek ievietoti 10 milj. zobu implantu.

Latvijā modernā zobu implantoloģija aizsākās 2000.gadā.

Latvijā gada laikā tiek ievietoti 15 tūkstoši zobu implantu.

Problēmas, ja nav zoba
Pēdējā laikā zobu implantācija ir kļuvusi pieejama un populāra. Ja zobs ir izkritis vai to nācies izraut, tad agri vai vēlu nāksies risināt jautājumu par tukšās vietas aizpildīšanu.
Mūsu klīnikas ārsti var Jūs nomierināt! Izeja ir – ieaudzēt kaulaudos titāna serdeni implanta uzstādīšanai.
Kāpēc mēs iesakām implantāciju?
Dažreiz šķiet – nav zoba, nu un labi – izdzīvosim arī bez tā. Tomēr zoba neesamībai piemīt būtiski trūkumi.
Ir nepieciešams atcerēties, ka implantācijai ir ne tikai medicīniska, bet arī estētiska nozīme. Jo ātrāk jūs pieņemsiet lēmumu par implantāciju, jo labāk. Smaidiet un nekautrējieties no sava smaida!
Kauls zaudē slodzi un atrofējas
Pretējie zobi pastiepjas uz augšu
Blakus esošie zobi pārvietojas un daļēji aizpilda spraugu
Pasliktinās košanas un gremošanas funkcija, kas var izraisīt kuņģa – zarnu trakta problēmas
Veidojas nepareizs sakodiens
Fiziskais un psiholoģiskais diskomforts
Pasliktinās estētiskais izskats
Implantācijas procedūras apraksts

Implantācija ir vienkārša procedūra, tāpēc to veic vietējā anestēzijā (līdzīgi kā zoba ekstrakcijas gadījumā) - pacienti nejūt sāpes.

Zobu implantācijai nav nepieciešama vispārējā narkoze.

Atkarībā no pacienta veselības stāvokļa (kaula un smaganu stāvoklis) dzīšanas periods var ilgt no 3 nedēļām līdz 6 mēnešiem (ja nepieciešama papildus kaula pieaudzēšana).

Pēc 10 – 14 dienām pēc operācijas tiek noņemti diegi. Protezēšanu var veikt jau pēc 8 nedēļām. Atkarībā no izvēlētās ārstēšanas metodes, reizēm pacients jau tajā pašā dienā var atstāt klīniku ar pagaidu zobiem.

Dažreiz izmanto sedāciju - nomierinošus medikamentus, kas palīdz pacientam justies mierīgi procedūras laikā.
Kā notiek zobu implantācija klīnikā "Sky Dream Clinic"? Tikai pieci soļi līdz jaunam smaidam!
1
Ārsta konsultācija un diagnoze
2
Implantācijas procedūra
3
Dzīšana
4
Protezēšana
5
Uzraudzība

Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai dotā procedūra nesagādātu Jums liekas raizes!

Ja tomēr Jūs nevarat pārvarētu uztraukumu, tad mēs varam Jums piedāvāt izmantot medicīnisko gāzi.

Tiks samazināta emocionālā un fiziskā spriedze. Un galvenais tiks pārvarētas bailes.

Gāze izvadās strauji 2 – 3 minūšu laikā pēc pārtraukšana.

Cenas
Viens implants ar zoba kroni
no 1349.00 €
Trīs zobu atjaunošana ar implantiem
no 2499.00 €
Izņemama zobu plate
no 400.00 €
Daļēji fiksēta zobu plate
no 2000.00 €
Pilnīgi fiksēta zobu plate
no 5499.00 €
Implantu ieaudzēšana
no 499.00 €
Kontakti

Mēs atrodamies starp t/c Domina un Brīvības ielu, Bērzaunes ielā 7. Mūsu klientiem pieejama bezmaksas, apsargājama auto stāvvieta.

Bērzaunes iela 7, Rīga
Tālrunis (+371) 20012559
E-pasts info@skydream.lv

Darba laiks:
Pirmdiena - Piektdiena 09:00 - 19:00

Aizpildot formu, ar Jums sazināsies klīnikas speciālisti tuvākajā laikā.
Jūsu personas dati netiks nodoti trešām personām.